HAKKIMIZDA


Biz işimizi planlamasından, üretimine; Kullanılan malzeme kalitesinden satışına kadar her aşamasını müşteri odaklı geliştiren bir ekibiz.

Temelleri 30 yıl öncesine dayanan Atılım İnşaat, gayrimenkul sektörüne arsa pazarlama ve proje geliştirme çalışmalarıyla başlamıştır. O günlerden bugünlere hiç değişmeyen iş prensibiyle devam ederken, günümüz şartlarında ufak-orta ölçekli inşaat projeleri ile deneyimlerini sürekli geliştirmiştir.

Atılım İnşaat 2000’li yılların başından itibaren; Plazalar, çok katlı, site özellikli aile konut projeleri üreterek sektördeki önemli oyuncular arasına girmeyi başarmıştır. Gelinen noktada, sağladığı başarının arkadasında koşulsuz müşteri memnuniyeti, kalite anlayışı ve verimlilik esasına dayalı, dürüstlükten ödün vermeyen prensipleri ilke edinerek, teknolojiyi takip ederek, en yüksek yapı standartlarını bünyesinde barındıran bir şirket olması yatmaktadır.

Misyonumuz

Atılım İnşaat, günümüz teknolojisinin getirdiği tüm imkanları, müşteri memnuniyeti sağlayarak, nitelikli ve deneyimli iş gücüyle, hayatı kolaylaştıran, doğayı ve yatırım değerlerini koruyan unsurlarla buluşturan dinamikleri misyon edinmiştir.

Vizyonumuz

30 yıldan bu yana sahip olduğumuz bilgi ve deneyimlerimizi, kurum kültürümüz, değerlerimiz, nitelikli insan kaynaklarımız ve mimari gücümüzle birleştirerek, yurtiçinde ve yurtdışında doğru zamanda, doğru yerde, doğru projelerle ve güçlü adımlarla yücelterek, insanın günlük değil, bir ömüre yayılan yaşam ihtiyaçlarını planlayarak ve her projesinde müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde belirleyip buna uygun hizmet gerçekleştirmek, vizyonumuzun temelini oluşturmaktadır.

atilim_insaat_hakkimizda_02