Atılım İnşaat

Doğru Tercihler, Profesyonel Çözümler

Şirket ortaklarının gayrimenkul sektöründeki serüvenleri 90’lı yılların sonunda arsa-arazi pazarlama, proje geliştirme çalışmalarıyla başlamıştır.

İlerleyen zaman sürecinde bireysel yapılar, yazlık villalar, günümüz ölçüleri ile küçük sayılabilecek az katlı inşaat projeleri ile deneyimlerini sürekli arttırmışlardır.

Atılım İnşaat ikibinli yılların başından itibaren ise İş merkezleri (Plazalar), çok katlı, site özellikli konut projeleri üreterek sektördeki önemli oyuncular arasına girmeyi başarmıştır.

Atılım İnşaatın gelinen noktada, sağladığı başarının arkasında koşulsuz müşteri memnuniyeti, kalite ve verimlilik esasına dayalı, dürüstlükten ödün vermeyen prensipleri ilke edinerek, yeniliklere açık, teknolojinin gerektirdiği en yüksek yapı standartlarını bünyesinde barındıran bir şirket olması yatmaktadır.

Misyon

İnsana ve doğaya saygı felsefesini temel alarak bireylerin yaşam kalitesini ve refahını yükseltmek, mimari ve teknolojideki en güncel gelişmeleri yakından takip edip uygulayarak hayatı kolaylaştıran tasarımlara imza atmak, yatırımcılar için her zaman doğru ve güvenilir yatırım fırsatları oluşturmak ve sunduğumuz hizmetin her aşamasında koşulsuz müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

Vizyon

Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla yurt içinde ve yurt dışında doğru zamanda, doğru yerde, doğru projelerle, garantili yatırım sunan lider inşaat firması olmak.